ارسال شده توسط فاطمه سلیمان پور
59
ارسال : 1400/9/14 - 00:29:45
ویرایش : ویرایش نشده

وقتی حرف از مشاغل پردرآمد به میان می‌آید ذهن اغلب ما به سمت مشاغلی مثل: پزشک، خلبان، جراح و... کشیده می‌شود. با اهمیت پیدا کردن فضاهای مجازی، مشاغل اینترنتی زیادی که درآمد بسیار بالایی داشتند به وجود آمدند. در ادامه به معرفی سه مورد از مشاغل پردرآمد آنلاین خواهیم پرداخت.

ادامه مطلب

     1. فروش محصولات تولیدکنندگان

اگر شما تسلطی به طراحی وب و سئو دارید، و یا یک سایت یا پیج اینستاگرامی پربازدید دارید یکی از مشاغلی که می‌تواند بسیار پردرآمد باشد برایتان، فروش محصولات شخص دیگری می‌باشد.
اگر بتوانید تامین کنندگان کالاهای خوب و ضروری و پرطرفدار را پیدا کنید و با آنها صحبت کرده و قرارداد ببنید که محصولات آنها را بفروش برسانید سود بسیار خوبی به شما خواهد رسید و از طرفی شما کمک زیادی هم به تولیدکننده برای افزایش مشتری خواهید کرد.

     2. واسط فروش

اگر یک پیج اینستاگرامی پربازدید یا یک وب سایت پربازدید و با بازدهی خوب دارید که رتبه خوبی در گوگل دارد، یکی از شغل‌های پردرآمدی که می‌توانید داشته باشید همکاری در فروش یا به نوعی واسط فروش شدن است. این کار علاوه بر این که یک کار پردرآمد می‌باشد، یکی از مزیت‌هایی که دارد مستقل از زمان و مکان نیز هست. شما تنها به یک وب سایت یا پیج پربازدید برای افزایش فروش محصولات یک برند خاص دارید. اما در نظر داشته باشید که این کار نیاز به زمان زیاد و حتی هزینه در ابتدا برای بالا بردن بازدید و رتبه سایت و پیج‌تان می‌باشد اما اگر موفق شوید درآمد بسیار بالایی خواهید داشت.

حتی اگر شما وب سایت و پیجی برای فروش ندارید، می‌توانید در دیجی کالا این کار را انجام دهید.

بخشی از محصولات موجود در دیجی کالا در انبار خود دیجی کالا موجود است و مشتری بعد از ثبت سفارش خود در سایت، دیجی کالا محصول را از موجودی انبار خود به دست مشتری می‌رساند. اما یک بخش از محصولات توسط یک سری فروشندگان به فروش می‌رسد. به این صورت که مشتری بعد از ثبت سفارش در سایت، فروشنده آن محصول، محصول خود را به دست دیجی کالا می‌رساند و بعد از آن‌که محصول به دیجی کالا رسید، از آنجا به دست مشتری می‌رسانند.

فروشندگی در دیجی کالا علاوه بر این‌که یک کار آسان می‌باشد، درآمد خوبی هم می‌تواند داشته باشد.

     3. مشاور و مربی

اگر در یک زمینه‌ی خاص مهارت دارید به عنوان مثال گرافیک‌کار خوبی هستید یا یک طراح وب خوبی هستید می‌توانید با تولید محتوا در یک پیج اینستاگرامی درآمد خوبی کسب کنید. برای شروع این کار لازم است ماهر بودن خودتان را در آن زمینه به مخاطب‌تان ثابت کنید و اعتماد مخاطب را جلب کنید. اگر کار شما مورد قبول باشد بدون شک مخاطبانتان برای فراگیری مهارت شما هزینه خواهند کرد.
حتی شما می‌توانید مهارت و دانش خود را به صورت یک ویدیو و یک دوره آموزشی در سایت‌هایی مثل فرادرس، مکتب خانه و فرانش نیز به فروش برسانید و از این طریق کسب درآمد کنید.