ارسال شده توسط فاطمه سلیمان پور
59
ارسال : 1400/9/16 - 19:42:57
ویرایش : ویرایش نشده

برای راه اندازی یک کسب و کار موفق یک پیش نیاز هایی دارید که اولین گذینه راه اندازی یک وب سایت با سرعت بالا و هزینه بسیار کم می باشد

ادامه مطلب

برای راه اندازی یک سایت خوب و شروع یک کسب و کار شما پارامتر های زیادی را در پیش دارید که اصلی ترین آن ساخت و بالا آوردن یک سایت مناسب برای کسب و کار شما و سرعت بالا در ارائه خدمات می باشد.

برای بالا اوردن یک سایت شما نیاز به یک هاست خوب و با قیمت مناسب دارید تا خدمات خوبی را بر روی سایت با سرعت بالا بدهید

معیار های زیادی وجود دارد که می توانیم خوب یا بد بودن یک سرور یا هاست را بسنجیم که شامل ( سرعت خوب ، ارزان قیمت بودن ، پشتیبانی 24 ساعته و اپ تاییم نزیک به 100) البته حجم وترافیک هم مد نظر می باشد که می توانید آن ها را بر اساس نیاز خود انتخاب کنید

راه های راه اندازی یک سایت را می توانیم به چندین بخش تقسیم کنیم که :

مرحله اول خرید هاست ارزان یا سرور مجازی ارزان می باشد که در قیمت صرفه جویی کرده باشیم

انتخاب نوع سیستم عامل نیز مهم است که هاست های لینوکسی دارای سرعت خیلی خوبی می باشند که می توان خرید هاست لینوکس ارزان را شامل بخش اول حساب کرد.

مرحله دوم  انتخاب یک ظاهر خوب و یک زبان برنامه نویسی خوب می باشد که اگر هاست لینوکسی خریداری کنیم باید با زبان هایی که در این هاست پشتیبانی می شوند مثل پایتون پی اچ  پی یا سایر زبان ها سایت طراحی شود.

مرحله سوم راه اندازی سایت بر روی هاست می باشد  که در این مرحله نیاز به دامین نیز دارید و می توانید همراه خرید هاست ارزان خود آن را نیز خریداری کنید.

در هنگام راه اندازی ممکن است به مشکلاتی برخورد کنید که پشتیبانی 24 ساعته  سایت کمک خیلی خوبی می توانند برای شما باشد تا به درستی سایت را بالا بیاورید.

برای انتخاب یک هاست یا سرور مجازی شما معیار های زیادی را در پیش دارید که باید آن ها را بسنجید تا یک هاست یا سرور مجازی خوب خریداری کنید.

برای خرید هاست ارزان باید این معیار ها را در نظر داشته باشید.

حافظه ای که سرویس دهنده در اختیار شما قرار میدهد تا فایل ها و پروژه خود را بر روی آن قرار دهید.

پهنای باند سرویس شما می باشد یعنی حجم استفاده شده یا ارائه شده برای انتقال دیتا ها از سایت شما برای کاربر می باشد.

کنترول پنل مدیریت هاست ما چی باید باشد ایا سی پنل هست یا دایرکتور ادمین یا سایر پنل های مدیریتی ...

زمان بندی بک اب نیز یکی از معیار های دیگری می باشد که در انتخاب هاست ارزان باید دقت کنید چون بسیار مهم است در چه فواصل زمانی ای از اطلاعات شما پشتیبان گیری می شود.

محل دیتاسنتر برای بیشتر افراد مهم می باشد که در کدام کشور قرار دارد و جزو پارمتر های انتخاب هاست ارزان می باشد.برای خرید یک سرور مجازی ارزان قیمت نیز یک سری معیار ها به وجود می اید برای انتخاب یک سرور مجازی خوب که شامل:

  • حجم دیسک (RAID 10)
  • ترنسفر ماهیانه
  • هسته پردازنده (GHz)
  • رم اختصاصی
  • آی پی اختصاصی
  • محل دیتاسنتر

که بر اساس نیاز هر کسب و کار این پارمتر ها متغییر می باشند و سعی کنید بهترین سرور مجازی ارزان را انتخاب کنید تا هم در هزینه ها صرفه جویی کرده باشد هم خدمات خوبی را به کاربران خود ارائه کنید.


در بین تمام معیار ها برای خرید یک هاست ارزان و راه اندازی یک کسب و کار پشتیبانی خوب می باشد جون در هر سیستم ممکن است مشکلی به وجود اید لزا پشتیبانی اولین راه حل شما برای همه مشکل ها می باشد.

امنیت در مراحل انتخاب پرداخت، راه اندازی و نگهداری یک سایت بسیار مهم می باشد که انتخاب یک سرویس دهنده  خوب برای هاست همه این نگرانی ها را بر طرف می کند.